Jak nakupovat/How to buy

VÍKENDOVÉ KURZY / WEEKEND CLASSES

[CZECH]

 • nepravidelně Vám na našich sociálních a webových stránkách nabídneme jednorázový kurz (na jeden či dva dny, většinou o víkendu) zaměřený na různá témata
 • o tématech bude možné i hlasovat, neváhejte nás tedy sledovat na sociálních sítích nebo nám zašlete zprávu s Vaším nápadem - rádi vyjdeme vstříc pokud to bude v našich možnostech
 • kurzy budou probíhat jak v našem studiu tak i venku v plenéru či online
V případě, že byste se chtěli momentálního jednorázového kurzu zúčastnit, postup je jednoduchý:
1) Objednejte si "Jednorázový kurz" v našem eshopu.
2) Vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém najdete instrukce ohledně platby - převodem či hotově na místě. Faktury za potvrzení platby posíláme emailem.
3) Pokud už víte na jaký víkendový kurz se budete chtít přihlásit, stačí pouze:
 1. odepsat na email s názvem vybraného kurzu a následně zaplatit pak na místě hotovostí (pokud to kurz umožňuje)
 2. zaslat peníze převodem a do poznámky zadat jméno účastníka a o jaký kurz máte zájem, abychom si Vaši platbu mohli spárovat

Pokud prozatím nevíte na jaký kurz budete chtít voucher uplatnit, postupujte takto:

 1. zašlete peníze převodem a do poznámky zadejte jméno účastníka. My Vám obratem zašleme voucher na dané jméno.
 2. platba hotovostí bohužel není možná
4) A v neposlední řadě Vám zašleme informace co si vzít s sebou, kde se potkáme a kdy skončíme.
 
! Zakoupený voucher přes náš eshop má časově neomezenou platnost - můžete si ho tedy zakoupit kdykoli a použít či darovat až potom, co Vás nějaký náš kurz zaujme.
 
Při kurzu probíhajícím osobně budeme od nezletilých účastníků na začátku kurzu také potřebovat vyplněný a podepsaný formulář převzetí odpovědnosti od rodiče či zákonného zástupce. Formulář můžete najít zde.
 
[ENGLISH]
Coming soon!
 

 

PRAVIDELNÉ KURZY /  CLASSES

[CZECH]

 
První seznamovací hodina je zdarma a bude trvat pouze 1 h. Následující vyučovací hodiny mají již 2 hodiny.
 • naší nabídku stálých kurzů najdete v našem eshopu
 • kurzy probíhají v našem studiu v Praze, online či v plenéru po předchozí domluvě
 • nové kurzy otevíráme dle zájmu, pokud tedy máme momentální třídu plnou, i tak se neváhejte přihlásit - můžete být poslední kdo nám chybí do otevření nového kurzu!

V případě, že máte zájem pravidelně docházet online či osobně na naše kurzy, postup je jednoduchý:
1) Objednejte si Vámi zvolený kurz v našem eshopu.
2) Vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém najdete instrukce ohledně platby - převodem či hotově na místě. Faktury za potvrzení platby posíláme emailem.
3) V momentě, kdy se nám naplní nová třída (občas to pár týdnů může trvat), Vám zašleme informace co si vzít s sebou, kde se potkáme a kdy skončíme. Prvně se potkáme jen na hodinu - seznámíme se, podíváme se co umíte a něco se naučíme.
4) Pokud se Vám první hodina nelíbila či si myslíte, že to není to co jste hledali, Vám vrátíme peníze. Stačí nás emailem kontaktovat do 14 dnů od zkušební hodiny.

! Zakoupený voucher přes náš eshop má časově neomezenou platnost - můžete si ho tedy zakoupit kdykoli a použít později či darovat.

Při kurzu probíhajícím osobně budeme od nezletilých účastníků na začátku kurzu také potřebovat vyplněný a podepsaný formulář převzetí odpovědnosti od rodiče či zákonného zástupce. Formulář můžete najít zde.

 

[ENGLISH]
Coming soon!

 

ONLINE KURZY / CLASSES

[CZECH]

Zaujaly Vás naše výtvarné kurzy, ale nejste z Prahy? Rádi by jste se přihlásili, ale ze zdravotních důvodů nemůžete dojíždět? Bojíte se našeho monstry zamořeného doupěte? Nevadí!

Díky velkému zájmu jsme se rozhodli naše kurzy nabízet i v ONLINE verzi, bez nutnosti dojíždění. Rádi se s Vámi uslyšíme, ať už jste přes ulici nebo na druhé straně světa.

CO POTŘEBUJI?

 • Přístup na internet
 • Počítač/notebook/tablet
 • Sluchátka a mikrofon, webkamera není nutná, ale rádi Vás uvidíme :)
 • Program Discord (ke stažení zdarma zde)

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

 1. "Již chodím na vaše kurzy, ale rád/a bych místo docházení absolvoval/a hodiny online."
  V tomto případě stačí kontaktovat Vašeho lektora nebo zaslat žádost na email witchartkurzy@gmail.com - pokusíme se Vám co nejdříve vyjít vstříc. Nic víc vědět nepotřebujeme.
 2. "Zatím jsem k Vám nikdy nechodil/a, ale ráda bych si zkusila vaše online kurzy. Jak se mohu přihlásit?"
  Jednoduše! První hodina je na našich pravidelných kurzech vždy zdarma. Máte tedy možnost kurz zakoupit zde na webu přes náš eshop (a pokud se po první hodině rozmyslíte, peníze Vám vrátíme), či nám zaslat nezávaznou přihlášku kterou najdete zde: PŘIHLÁŠKA. Během vyplňování naleznete dotaz na Vaše preference - online či osobně. Po obdržení vyplněné přihlášky Vás neprodleně kontaktujeme s informacemi ohledně první hodiny zdarma, která je zkušební.

[ENGLISH]

Our art classes piqued your interest, but you're not from Prague? You'd like to apply for a class, but health prevents you from travelling? Worried about our cryptid-infested lair? No problem!

Due to demand, we have decided to offer an option to join our classes ONLINE from anywhere in the world!

WHAT DO I NEED TO ATTEND?

 • access to internet
 • computer/laptop/tablet
 • Headphones and microphone, webcam isn't required but we welcome any new face : )
 • Discord software (download for free here)

 

HOW DO I APPLY?

 1. "I'm already a student of yours and I already visit classes physically, but I want to switch to online."
  In that case, simply contact your lector or send an email to witchartkurzy@gmail.com - we will then do our best to move you to an online class as soon as possible. No questions asked.
 2.  "I've never attended any of your classes, but I'd like to try the online version. How do I join?"
  Simply! The first hour in our weekly classes are always free. And so you can either buy our art class in our eshop (and if you're not satisfied after the first hour, we will fully refund you) or you can fill our form here: APPLICATION. Don't forget to pick "online classes" as your answer!
  Once we receive your survey, we will contact you promptly and set a time and day for your first free class where you can figure out if it's something for you or not!

screenshots_gif